הטאבו האחרון שעוד נותר,
בדרך לעבור נורמליזציה

אוריה מבורך

 

*אזהרת פוסט עם תוכן בוטה, כי העולם שאנחנו צועדים אליו הוא בוטה*

מדי כמה זמן אני אומרת שהנושא של יחסים מיניים בין הורים לילדיהם הבגירים הולך בשנים הקרובות לעבור נורמליזציה בעולם המערבי.

אבל אף פעם לא הצלחתי לדמיין בדיוק איך תתרחש הנורמליזציה הזו, הרי זה צריך לקרות בהדרגה, כניסה מהדלת האחורית, חלחול איטי ומזדחל על ידי סדיקת המגננות האנושיות שלנו. איך בדיוק מנרמלים דבר כזה?

השבוע קיבלתי תשובה לשאלה הזו. מסתבר שיש בארה”ב סדרת טלוויזיה בשם (טוב לא משנה מה השם שלה, אבל כשכתבתי אותו בגוגל קיבלתי את התוצאה שעולה כשהאינטרנט שלי מסנן תכנים מיניים ובוטים).

בקיצור, זו סדרת ריאלטי, שבה משתתפים עשרה צמדים של אמא ובנה.

האמא חייבת להיראות טוב,
והבן חייב להיראות טוב,
ולהיות מעל הגיל שבו הוא נחשב קטין.

כל 20 האנשים הללו מוכנסים לבית\אי\ מתחם משותף. ועכשיו המטרה היא כזו:

כל אמא צריכה לקיים יחסים עם כמה שיותר בנים של אימהות אחרות, ובו בזמן למנוע מהאמהות האחרות לעשות את אותו דבר לבנה שלה. (מי שתייג אותי על הפוסט שעסק בתכנית הזו, השתמש במילה יותר מדוייקת וסליחה על הבוטות: “להשכיב”. כל אמא צריכה “להשכיב” את הבנים של האמהות האחרות. במילה הזו יש משמעות חשובה כי היא מתארת את מה שקורה שם בשפה מתירנית: האישה בעצם צריכה לפתות את הבחורים הללו ולהוביל אותם רק למטרה אחת. אגב, הם כמובן נמצאים שם כדי להינות מכל הסיפור הזה).

כעת תשאלו: עד כאן הכל טוב ויפה, (במובן הסדומאי של הביטוי “טוב ויפה”), מה לזה ולמיניות בין אם לבנה?

ובכן, אל תדאגו. תכנית אמריקאית שאיננה ערוץ “למבוגרים בלבד”, לא יכולה לשדר בפריים טיים יחסים בין אם לבנה, אבל מה שהיא כן יכולה לעשות, זה את הדבר הבא:

השבוע קיבלו האימהות משימה: הפקת התכנית העמידה את כל הבנים בשורה, כאשר פלג הגוף העליון של גופם חשוף, וידיהם מאחורי הגב. האמהות עמדו מולם בטור, כאשר עיניהן קשורות.

המשימה:
האמא אמורה לזהות מי מכל הבנים הללו הוא הבן שלה, על ידי מישוש החזה של כל אחד מהבחורים, לפי הסדר.

נסו להיכנס לראש של האמא ברגע שבו מתרחשת המשימה הזו, נסו להיכנס לראש של הבן ברגע שבו מתרחשת המשימה הזו, ונסו להיכנס לראש של הצופים, כאשר האם ממששת את בנה אבל לא מזהה אותו במיידי על פי שרירי החזה שלו.

שמחתי לעזור לנו להבין איך מתרחשת נורמליזציה של חולאות.

(וסליחה שהרסתי לכם את היום, תגידו תודה שלא שמתי פה את התמונה)