דברים שאסור לשאול את בן הזוג בעולם המערבי

זוג חביב שנפגשו אחרי 3 שבועות של התכתבות רומנטית, מספרים היום את סיפורים באתר ווינט. מכירים את זה שמישהו משוחח אתכם, ואז הוא אומר איזה משהו כבדרך אגב, כאילו זה נון-אישיו, אבל בתוך תוככם נשמטת לכם הלסת? אז זו התחושה העקבית שלי כשאני גולשת במדור וויינט יחסים. והפעם, בפינת הנון-אישיו של העולם המערבי, המשפט המופלא המודגש כאן בצהוב.

המשפט הזה בעצם אומר כזה דבר:

בעולמנו המערבי את יוצאת עם מישהו, וכידוע, לפי ‘חוקי הדייטים החדשים’ (“מה את מבקשת”, עמ’ 284), את אמורה להיכנס איתו למיטה תוך 5 דייטים. חשוב לדעת שלפי חוקי הדייטים הנ”ל, שנלקחו מתיעוד של אורח חייהם של 3000 צעירים בארצות הברית, את לא אמורה לשוחח איתו על דברים אישיים מדי או אידיאולוגיים מדי, עד שלא עברו מספר שבועות. כלומר, השאלה “תגיד, אתה לא במקרה פוליאמורי, נכון?” לא יכולה להישאל, עד שהאישה לא בילתה במיטתו של הפוליאמורי מספר פעמים.

איזה יופי! כמה אמת וקסם יש במנגנון המשחרר הזה, שבאמצעותו אתה יכול לשכב עם אישה במשך שלושה שבועות, ורק אחרי שחדרת לגופה ולנשמתה, והצתת אצלה תקוות על “האחד”, לזרוק לה את ההערה- “שומעת? מה דעתך שנצרף עוד אישה לזוגיות שלנו? מה, לא אמרתי לך שאני פוליאמורי?”